Autosklo Hornet® Bratislava v nových priestoroch

Autosklo Hornet® Bratislava v nových priestoroch BRATISLAVA 31. decembra (WBN/PR) – Bratislavskú pobočku Autoskla Hornet® nájdu zákazníci od 1.1.2011 v nových priestoroch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti Avion Shopping Park, IKEA a oproti hotelu One Gate.

V nových priestoroch chceme poskytovať klientom kvalitnejšie služby a rýchlejšie vybavenie. V dielenských priestoroch sa nachádza 5 špeciálnych rýchloboxov, vybavených najnovšou technológiou a náradím. Vďaka presťahovaniu do nových priestorov vymeníme taktiež i autosklá na nákladné vozidlá, či autobusy.

Nové moderné priestory Autoskla Hornet® Bratislava sú zariadené tak, aby prinášali zákazníkom väčší komfort. Zákazníci majú možnosť sledovať svoje vozidlo pri realizácii výkonu opravy či výmeny autoskla. Používame špičkovú technológiu pre opravy a výmeny automobilových skiel, vďaka ktorej je vaše vozidlo plne chránené proti akémukoľvek poškodeniu a vonkajším vplyvom, a ktorá dbá predovšetkým na bezpečnosť vášho vozidla. Taktiež dbáme i o starostlivosť o životné prostredie, a to dôkladnou separáciou a recykláciou automobilových skiel ako i ďalších používaných materiálov. Naším cieľom je, aby sa klienti u nás dobre cítili, a najmä aby rýchla pomoc, kvalita a dobrá skúsenosť boli to, čo si od nás zákazníci odnesú.

V Autoskle Hornet® Bratislava rýchlo a komplexne vyriešime problém s poškodeným autosklom, operátori nášho call centra sú pripravení pomôcť klientom i na bezplatnej linke 0800 10 20 20. Ochotne poradíme ako postupovať a zodpovieme všetky otázky. Posúdime rozsah poškodenia autoskla a vyberieme najvhodnejšie riešenie. Poškodené sklo sa snažíme v prvom rade opraviť, a až keď je to nevyhnutné vymeniť. Zabezpečíme nahlásenie vzniknutej škody poisťovni. Zrealizujeme obhliadku poškodeného autoskla pre poisťovňu. Zašleme bezplatnú SMS so všetkými potrebnými informáciami. Prevezmeme následnú komunikáciu s poisťovňou. Dohliadneme na správnosť všetkých potrebných administratívnych úkonov.

V prípade potreby zabezpečíme pre klienta technika pre výkon mobilnej opravy poškodeného autoskla. Havarijne poisteným náklady na opravu skla prevedenú mobilným servisom plne hradí poisťovňa, a to bez platenia spoluúčasti a bez poškodenia bonusu za bezškodový priebeh.

V Autoskle Hornet® Bratislava vymieňame sklá na všetky značky a modely vozidiel – čelné, bočné či zadné sklo na akýkoľvek druh vozidla – osobné, nákladné automobily, kamióny či autobusy. Pri montáži autoskiel dodržiavame postupy a normy prvovýrobcov vozidiel. Poškodené sklo nahradíme vždy sklom rovnakej kvality. Na vykonanú výmenu poskytneme doživotnú Hornet® záruku, ktorá trvá po celú dobu vlastníctva vozidla klientom. Doplnkovou službou, ktorú klientom ponúkame je montáž protislnečných autofólií.

Vďaka spolupráci so všetkými poisťovňami na Slovensku vymeníme / opravíme vo väčšine prípadov sklo bezhotovostne. V prípade, že má klient uzatvorené havarijné poistenie a poškodenie skla je opraviteľné, neplatí klient spoluúčasť a oprava skla nezvýši poistné v nasledujúcom období. V prípade, že bude klient výmenu alebo opravu skla realizovať vo vlastnej réžii, ponúkame financovanie na splátky s možnosťou rozloženia splátok až na 12 mesiacov.

Tím profesionálnych pracovníkov je pripravený obslúžiť klientov počas otváracích hodín od pondelka do piatku v čase od 8.00 do 16.30 hod. a taktiež počas víkendu – v sobotu od 8.00 do 12.00 hod.

Ak teda máte problém s poškodeným autosklom a chcete ho čo najrýchlejšie, najkvalitnejšie a finančne najmenej náročne odstrániť, kontaktujte spoločnosť Autosklo Hornet®, ktorá už viac ako 16 rokov pôsobí v oblasti výmen a opráv automobilových skiel. Venujte čas tomu, čo máte radi, problém s poškodeným autosklom za vás vyrieši Autosklo Hornet®.

O ďalších aktualitách a novinkách spoločnosti Autosklo Hornet® sa dozviete na webovej stránke na adrese: http://www.hornet.sk/novinky.php.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné