Bugár si predsavzatia na Nový rok nedáva

Bugár si predsavzatia na Nový rok nedáva Foto: SITA/Nina Bednáriková BRATISLAVA 31. decembra (WEBNOVINY) – Podpredseda NR SR Béla Bugár si na Nový rok predsavzatia nedáva. „Nehrozí. Ja som si zvykol na to, že ak chcem niečo urobiť, tak to musím začať od teraz. Ja mám rád sladké, ale vždy, keď poviem, že dnes ešte si dám, zajtra už nie, tak to neplatí,“ uviedol Bugár v rozhovore pre agentúru SITA.

Všimol si však, že veľmi často hovorí aj v rôznych televíznych reláciách spojenie "pozrite sa". „Tak sa budem snažiť v novom roku, ale už aj od teraz, odnaučiť sa od toho slovného spojenia. Ako som sa odnaučil od slovného spojenia "o tom potom"," vyhlásil Bugár.

Bugár priznáva, že má problémy s krotením svojej výbušnej povahy. „To je to najťažšie,“ uviedol. Pripomenul, že politológ Samuel Abrahám hovoril v jednej relácii, že Bugár je skúsený, ale výbušný, impulzívny. „No je to tak. Ja prežívam všetko. To nie je tak, že po koaličnej rade idem domov a všetko je v poriadku. Nie. Či chcem, alebo nechcem, tie najdôležitejšie momenty mi ešte raz prebehnú hlavou. Keď boli tie nočné rôzne relácie, prišiel som domov, hodinu, hodinu a pol som nezaspal. Normálne chodí mi to po hlave a nemôžem spať. To znamená, že ja to prežívam oveľa intenzívnejšie ako možnože hocikto iný,“ povedal.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné