Bývalá speváčka skupiny ABBA uvažuje o comebacku

Bývalá speváčka skupiny ABBA uvažuje o comebacku Skupina ABBA na archívnej fotke z roku 1974.Foto: SITA/APBRATISLAVA 29. decembra (WEBNOVINY) – Bývalá speváčka skupiny ABBA Agnetha Fältskog pripustila, že by sa rada znovu pracovne stretla s ostatnými členmi legendárnej švédskej skupiny.

Ako uviedla webová stránka www.NME.com, Fältskog síce ešte s Bennym Anderssonom, Anni-Frid Lyngstad a svojím bývalým manželom Björnom Ulvaeusom ich hudobný návrat neprediskutovala, rada by sa však s nimi o tomto nápade porozprávala. "Verím, že by sme mohli porozmýšľať nad tým, že by sme sa občas znovu stretli, možno v súvislosti s nejakou charitatívnou akciou," uviedla 60-ročná speváčka.

"Nevyrazili by sme síce na turné, ako napríklad Roling Stones alebo iné staršie kapely, viem si nás však predstaviť, ako niečo spolu v budúcnosti spravíme. Mám proste pocit, že by to bola zábava stretnúť sa, porozprávať sa o minulosti a možno niečo spoločne zahrať," dodala. Švédska popová kapela ABBA nikdy oficiálne neoznámila svoj rozpad. Skupina prestala nahrávať v roku 1982, štvorica sa potom začala venovať sólovým kariéram. Už v minulosti sa objavovali správy o ich comebacku, napríklad v súvislosti so švédskou premiérou filmového muzikálu Mamma Mia! (2008) s ich pesničkami. Ako však vtedy povedal Ulvaeus, na tento krok "jednoducho nie je motivácia, peniaze na to nemajú vplyv a chceli by sme, aby si nás ľudia pamätali takých, akí sme boli. Mladých, energických, plných síl a ambícií."


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné