Charlie Sheen nezískal synov do výlučnej opatery

Charlie Sheen nezískal synov do výlučnej opatery Populárny americký komik Charlie Sheen.Foto: SITA/APBRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) – Americkému hercovi Charliemu Sheenovi sa nepodarilo získať do výlučnej opatery dvojčatá Maxa a Boba, ktoré má so svojou treťou exmanželkou Brooke Mueller.

V utorok o tom rozhodol súd v Los Angeles, podľa ktorého má zostať hlavnou opatrovníčkou detí Mueller.

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estevez, sa s Brooke Mueller oženil 30. mája 2008. Herec 25. decembra 2009 počas dovolenky v Aspene napadol svoju manželku po tom, čo mu oznámila, že sa chce rozviesť. Na súde sa k útoku priznal, ale na základe dohody o vine a treste sa pobytu vo väzení vyhol, strávil však istý čas v odvykacom zariadení.

Pár požiadal o rozvod 1. novembra 2010 a ako dôvod rozvodu uviedol neprekonateľné rozdiely. Podľa zákonov štátu Kalifornia však môže byť koniec manželstva uznaný až pol roka po podaní žiadosti, Sheen by tak mal byť oficiálne slobodný 2. mája. Sheen a Mueller sa v marci dohodli na podmienkach rozvodu, pričom Maxa a Boba mala dostať do opatery práve 33-ročná Mueller.

Neskôr však herec súd požiadal, aby deti zveril do jeho opatery, pričom ako argument uviedol, že Mueller sa stále nevyliečila zo závislosti od drog a alkoholu a nie je preto ďalej schopná starať sa o dvojčatá.


Pridat.eu