Chevrolet predstavil nové Malibu

Chevrolet predstavil nové Malibu Foto: Chevrolet
BRATISLAVA 19. apríla (WEBNOVINY) – Konečne sme sa dočkali avizovaných fotografií novej generácie Chevroletu Malibu. Tento populárny sedan sa už ponovom bude predávať takmer na celom svete. Kúpiť sa bude dať na šiestich kontinentoch vo vyše 100 krajinách. Slovenské ceny a ani žiadne iné zatiaľ nepoznáme. S predajom sa začne najprv v Číne a to už koncom tohto roka. Na budúci rok sa nové Malibu objaví aj v USA. Neskôr budú nasledovať ďalšie trhy a potom budú známe aj ceny.

Tlačová správa vyčerpávajúco hovorí o všetkom novom, inovovanom a v podstate o tom, ako veľmi je nové Malibu lepšie v porovnaní s jeho predchodcom. Chýbajú však fakty. O motoroch vieme iba toľko, že ich bude celkovo desať a že v ponuke budú štvorvalce aj šesťvalce. Je vysoko pravdepodobné, že paleta motorov sa bude v závislosti od konkrétneho trhu líšiť, preto všeobecná tlačová správa nie je konkrétnejšia.

Pri dôslednejšom skúmaní fotografií pozornému oku neujde príbuznosť s Oplom Insignia. Ešte viac to vidno v interiéri. Samozrejme, tlačová správa žiadny Opel nespomína. Neviem prečo, veď Insignia je skvelé auto a z pohľadu Európana by to možno novému Malibu zvýšilo kredit. Chevrolet si však pochopiteľne chce pripísať zásluhy za nové Malibu sám.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné