Cristiano Ronaldo: Byť otcom je úžasné

Cristiano Ronaldo: Byť otcom je úžasné Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo.Foto: SITA/APMADRID 17. apríla (WEBNOVINY) – Najdrahší futbalista planéty a prominentný plejboj Cristiano Ronaldo si podľa vlastných slov užíva svoju novú životnú úlohu otca. Portugalčanovi porodila prvého potomka pred deviatimi mesiacmi žena, ktorej meno zostalo utajené.

Bývalú hviezdu Manchestru United vraj stála táto diskrétnosť približne 10 miliónov britských libier, svojho syna vychováva sám a má ho zvereného do svojej výlučnej starostlivosti.

"Som dobrý otec, no stále sa ešte učím. Byť rodičom je skvelé, slovami sa to ani nedá popísať. Je nádherné zobudiť sa a vidieť človeka, ktorý vznikol z mojej krvi a mäsa. Zažívam výnimočné obdobie, môj syn ma každý deň niečím prekvapí – novým úsmevom, pohľadom či gestom. Je to fantastické, našiel som nový zmysel života," povedal ofenzívny ťahúň Realu Madrid v rozhovore pre klubovú televíziu a pokračoval: "Vymieňanie plienok ma ale nijako obzvlášť neteší."

"Verím, že môj syn bude veľmi schopný, určite bude múdrejší ako ja. Nechám ho, aby si sám vybral svoju životnú dráhu. Nebudem klamať, potešilo by ma, ak by sa rozhodol pre futbalovú kariéru. Chcel by som, aby sa stal mojím nástupcom," uzavrel C. Ronaldo. Meno syna loptového virtuóza oficiálne nie je známe, jeho sestra ale prednedávnom uviedla, že ide tiež o Cristiana.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné