Crowne Plaza je hotelom roka 2010

Crowne Plaza je hotelom roka 2010 Foto: www.besthotelproperties.skBRATISLAVA 19. apríla (WBN/PR) – V konkurencii viac ako 93 hotelov Crowne Plaza v oblasti Európy, Stredného východu a Afriky (EMEA) získala ocenenie v kategórii Najlepší hotel Crowne Plaza za rok 2010 bratislavská Crowne Plaza z portfólia hotelierskej skupiny Best Hotel Properties, a.s.

Ceny každoročne udeľuje IHG svojim najlepším hotelom. Tie sú hodnotené podľa viacerých ukazovateľov, ako spokojnosť hostí, spokojnosť zamestnancov, postavenie hotela v lokálnej komunite, pozícia hotela v konkurenčnom sete na danom trhu, či finančné ukazovatele. Konferencii IHG EMEA 2010, ktorá je jedným z najmienkotvornejších podujatí v hotelovom priemysle, a v rámci ktorej sa ceny EMEA Hotel Awards udeľovali, sa tentokrát konala v Káhire. Počas konferencie sa konalo niekoľko sprievodných podujatí, súčasťou bola dvojdňová Trade Show a spomínaní každoročné udeľovanie ocenení EMEA Hotel Awards.

„Každý hotel, ktorý mal záujem zúčastniť sa na tomto hodnotení, musel spracovať prezentáciu, ktorá sa odvíjala od jednotlivých ukazovateľov a zhodnotiť podľa nej sám seba. Na základe týchto prezentácií vedenie Intercontinental Hotels Group vybralo jeden najlepší hotel za každý brand- InterContinental, Holiday Inn, Crowne Plaza, Holiday Inn Express, Staybridge, Candlewood a Indigo v daných regiónoch. V našom prípade sme súťažili v kategórii hotelov Crowne Plaza z celého regiónu Európy, Stredného východu a Ázie. Konferencia EMEA je pre nás aj príležitosťou ako sa stretnúť s kolegami z celého sveta a vymeniť si s nimi skúsenosti z manažovania hotelov. Ocenenie, ktoré sme dostali, odráža snaženie našich zamestnancov za uplynulé obdobie. Zároveň nás motivuje, aby sme dokázali našim hosťom s maximálnym zanietením poskytovať tie najlepšie služby,“ konštatoval spokojný generálny riaditeľ hotela Crowne Plaza v Bratislave Peter Pottinga.

Bratislavský štvorhviezdičkový hotel Crowne Plaza je už tradične jedným z najlepšie hodnotených a najvyťaženejších biznis hotelov v hlavnom meste Slovenska. Jeho konkurenčnou výhodou je vynikajúca polohu v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, iba niekoľko minút chôdze od historického centra a s výbornou dostupnosťou dopravných uzlov, vrátane medzinárodného letiska Milana Rastislava Štefánika v Bratislave. Crowne Plaza ponúka vynikajúcu kuchyňu, komfortné ubytovanie v 224 izbách a apartmánoch, moderné konferenčné priestory a skvelú kuchyňu. K dispozícii je až 14 zasadacích miestností vybavených najmodernejšou technikou. Hotel ponúka svojim hosťom aj členom klubu príjemný relax v luxusných mestských kúpeľoch ZION SPA, ale aj zábavu v Regency Casino.

“Byť najlepšími v Európe, na Strednom východe a v Afrike je pre nás – majiteľov hotela- výborná správa, ktorú rozhodne chceme tlmočiť aj svojim akcionárom. Opäť sa nám len potvrdilo, že kúpa Crowne Plaza bolo dobré manažérske rozhodnutie,” neskrýva radosť z medzinárodného úspechu predseda predstavenstva Best Hotel Properties, a.s. Branislav Babík.

Spoločnosť Best Hotel Properties a.s. (BHP) je jednou z najväčších hotelierskych spoločností svojho druhu v strednej a východnej Európe so základným imaním 350,25 miliónov Eur. Do portfólia hotelov BHP okrem luxusného päťhviezdičkového hotela Baltschug Kempinski v Moskve patrí aj bratislavský hotel Crowne Plaza, Kempinski Hotel River Park, Grand Hotel Kempinski High Tatras na Štrbskom Plese, moskovský Hotel Kadashevskaya a retaurácia Buddha – Bar v Prahe. Akcie Best Hotel Properties a.s. sú kótované na paralelnom trhu Burzy cenných papierov v Bratislave.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné