Di Stéfano: Hra Barcelony proti Realu bola brilantná

Di Stéfano: Hra Barcelony proti Realu bola brilantná Fanúšikovia Realu Madrid počas 32. kola Primera División v zápase ich obľúbeného klubu s tímom FC Barcelona. Madrid, 16. apríl 2011.Foto: SITA/APMADRID 19. apríla (WEBNOVINY) – Futbalová legenda Realu Madrid Alfredo Di Stéfano kritizoval taktiku trénera "bieleho baletu" Josého Mourinha v sobotňajšom ligovom šlágri proti FC Barcelona (1:1).

Podľa názoru už 84-ročného slávneho futbalistu nastúpili hráči Realu v El Clásico ako myši proti súperom v podobe levov na katalánskej strane.

Čestný prezident Realu Di Stéfano vo svojom stĺpčeku v športovom denníku Marca uviedol, že portugalský tréner by mal prevziať zodpovednosť za výsledok, po ktorom má Barcelona podľa jeho názoru už takmer istý tretí majstrovský titul v rade.

"Hra Barcelony na San Bernabéu bola jednoducho brilantná. Celá planéta mohla vidieť jej prevahu.
Madrid bol tím bez osobností. Rozhodnutie spoliehať sa na protiútoky nebolo najlepšie. Barcelona hrala futbal a tancovala s loptou, kým hráči Realu len behali hore a dole a prichádzali o sily. Barcelona bola levom a Madrid myšou," napísal Di Stéfano, ktorý tiež pochválil útočníka FC Barcelona Lionela Messiho: "Niet pochýb o tom, že ide o najlepšieho hráča planéty. Jeho futbal je jedinečný, Leo zároveň dáva príklad profesionality."

OBRAZOM: V El Clásico rozhodovali o výsledku penalty

szólj hozzá: Real Madrid 1-1 Barcelona


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné