Enrique Iglesias nepôjde na turné s Britney Spears

Enrique Iglesias nepôjde na turné s Britney Spears Enrique IglesiasFoto: SITA/APBRATISLAVA 30. marca (WEBNOVINY) – Španielsky popový spevák Enrique Iglesias prostredníctvom svojej hovorkyne poprel informácie o plánovanom spoločnom turné s Američankou Britney Spears. Dvadsaťdeväťročná speváčka to pritom sama potvrdila v utorkovej talkšou televízie ABC Good Morning America. "V júni ideme s Enriquem Iglesiasom na turné," povedala.

Jej vyhlásenie sa však okamžite stretlo so skepticizmom, keďže 35-ročný rodák z Madridu má ešte šesť dní pred plánovaným štartom turné koncerty v Európe. "Enrique Iglesias a Britney Spears spolu, bohužiaľ, nepôjdu na turné," uviedla jeho hovorkyňa v reakcii na informácie s tým, že napriek rokovaniam sa Enrique rozhodol pokračovať vo vlastnom sólovom turné na podporu svojho aktuálneho štúdiového albumu Euphoria (2010).

"Enrique Britney veľmi rešpektuje a je už dlho fanúšikom jej práce. Mrzí ho zmätok, ktorý mohla táto situácia spôsobiť," napísala. Ďalšie informácie však médiám odmietla poskytnúť. Reakciu od zástupcov speváčky sa agentúre Reuters nepodarilo získať a promotér turné – spoločnosť Live Nation odkazuje v tejto súvislosti na Iglesiasových ľudí. Webová stránka Billboard.biz však napriek tomu informuje, že turné by sa predsa len mohlo v lete uskutočniť. Podľa nemenovaného zdroja strany ešte stále rokujú, pričom problémovými bodmi by mali byť peniaze.

Na koncertnej šnúre, ktorá má odštartovať 17. júna v kalifornskom Sacramente, Britney Spears predstaví siedmy štúdiový album Femme Fatale (2011), z ktorého zatiaľ vzišli single Hold It Against Me a Till the World Ends. Hviezda je naň podľa vlastných slov veľmi hrdá a nazvala ho svojou "doteraz najlepšou prácou v živote". Spears sa na celom svete preslávila už po vydaní albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovala nahrávka Oops!… I Did It Again (2000), po ktorej ju v médiách začali prezývať popová princezná. Ako prvé dva, tak aj väčšina jej ostatných albumov Britney (2001), In the Zone (2003) a Circus (2008) zabodovali na prvom mieste amerického albumového rebríčka Billboard 200. Jedinou výnimkou bola štúdiovka Blackout (2007), ktorej maximom bola druhá priečka. Jej súkromný život napĺňal titulné strany bulvárnych médií, má za sebou rozvod, boj o opatrovníctvo dvoch detí i niekoľkotýždňovú odvykaciu liečbu.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné