Fórum iconvienna 2011 o energetickej sebestačnosti

Fórum iconvienna 2011 o energetickej sebestačnosti BRATISLAVA 31. marca (WBN/PR) – Európske obchodné a investičné fórum iconvienna 2011 sa uskutoční od 13. do 15. apríla vo Viedni. Okolo 800 zahraničných a domácich odborníkov a zástupcov krajín a regiónov sa stretne už po siedmy raz vo Viedni. Na iconvienna 2011, ktoré prebehne pod patronátom viedenského primátora Michaela Häupla, zavíta do Viedne aj bulharská ministerka životného prostredia Nona Karadjova.
Ťažiskami iconvienna 2011 budú témy ako veda a inovácie, energetika a technológie, energetická sebestačnosť a obnoviteľnosť zdrojov. Pod mottom „make Contacts to Contracts“ sa fórum iconvienna špecializuje na podporu hospodárskych kontaktov medzi rakúskymi a zahraničnými podnikmi v stredoeurópskom priestore a Rusku.
Delegátmi fóra budú okrem predstaviteľov z oblasti politiky a hospodárstva, aj zástupcovia krajín a regiónov strednej a východnej Európy a Ruskej federácie a odborníci z USA. Na iconvienna 2011, ktoré sa uskutoční aj na pôde Hospodárskej komory Viedeň a viedenskej radnici, sa zúčastnia delegáti zo 40 krajín sveta.
Bližšie informácie na www.icon-vienna.net.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné