Happy day, happy night, Happy End v Jasnej…

Happy day, happy night, Happy End v Jasnej... BRATISLAVA 31. januára (WBN/PR) – Stredisko pod druhým najvyšším štítom Nízkych Tatier, pod Chopkom, zažilo víkend plný skvelého lyžovania aj nekončiacej zábavy, ktorá sa zo svahov preniesla do music clubu Happy End, kde v sobotu prebehla Grand Opening Party so celebritami, ale nie iba s nimi.

Nielen mrazivé a slnečné počasie prilákalo v sobotu 29.1. do strediska Jasná Nízke Tatry tisícky lyžiarov. V Jasnej bola v poslednú januárovú sobotu doslova explózia zábavy od ranných do neskorých nočných hodín.

V stredisku Záhradky mohli pretekať všetci, ktorí mali chuť pokoriť jednu z najväčších legiend zjazdového lyžovania, slovinského pretekára Bojana Križaja. Bojana stredisko uchvátilo, od čias kedy v Jasnej bojoval o medaily s Ingemarom Stenmarkom sa veľa zmenilo, pribudli lanovky, zasnežovanie, rozšírili sa zjazdovky aj ponuka doplnkových služieb. V prvom kole BMW Tatry SKI Ligy zajazdil Bojan prvý meraný zjazd. Do preteku sa okrem Bojana zapojilo ďalších 88 jazdcov a pre zaujímavosť Bojana pokorili len traja jazdci – dvaja z kategórie muži a jeden výborný detský zjazdár z kategórie do 15 rokov.

Ďalšie kolá ski ligy budú prebiehať na striedačku v strediskách Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica a Jasná Nízke Tatry. Víťazi sú odmeňovaní vždy po absolvovanom kole, ale kto má chuť môže sa prebojovať až do super finále, ktoré bude 18.marca. Stačí 4 krát súťažiť v ski lige a následne bojovať o sezónne skipasy, či exkluzívne produkty z kolekcie lifestyle BMW.

Okrem Bojana bol na Záhrádkách aj zabávač a moderátor v jednej osobe Andrej Bičan. V stredisku Biela Púť, ktoré je vyhľadávané aj kvôli detskej škôlke Maxiland aj pre neďalekú 8kabínku Grand Jet na Otupnom, boli pripravené atraktívne súťaže hlavne pre mladšie ročníky. Detičky sa hrali, bavili, na tvár im animátori maľovali tie najatraktívnejšie motívy…

Zábava na svahoch predchádzala tej najväčšej párty od začiatku roka nielen v Jasnej, ale aj v širokom, ďalekom okolí. Grand Opening Music Clubu Happy End prinieslo do Jasnej zábavu na krídlach Flight Clubu aj famóznu Daru Rolins. Prelet cez najväčšie tanečné metropoly sveta bol nezabudnuteľný. Brazílske Rio de Janeiro prelet odštartovalo, na horko-krvnej španielskej Ibize, krv v žilách pulzovala v rytme tanca a prelet okolo sveta ukončilo mesto, ktoré nikdy nespí, New York.

Pre hviezdu večera Daru Rolins to bolo prvé verejné vystúpenie tohto roku, po náročnom období, ktoré prekonávala vo svojom súkromí. Dara je profesionálka a jej koncert bol skvele zvládnutým z pohľadu hudobného, tanečného aj celkového umeleckého dojmu. Publikum Daru jednoducho miluje, Happy End spieval a tancoval spolu s ňou. V Happy Ende Dara odpremiérovala aj svoj nový song. Dav cirka 800 ľudí bol jej vystúpením uchvátený…

Po koncerte sa Dara spolu s jej tímom bavili v music clube a na druhý deň ráno si opäť dokonalá a s úsmevom na perách pozerala stredisko. Vyjadrila sa, že nie je vylúčené, že s malou Laurou ešte prídu vyskúšať tunajšiu lyžiarsku škôlku.

Bojan Križaj na svahu nebol jedinou športovou hviezdou v tento deň v Jasnej. Na krídlach Flight Clubu sa v music clube Happy End dal unášať aj Peter Besenyei – maďarský akrobaticky pilot, ktorý sa zaslúžil o vytvorenie konceptu pretekov v akrobatickom lietaní. Často ho nazývajú aj krstným otcom Red Bull Air Race. V Happy Ende je umiestnené aj akrobatické lietadlo, takže sa dá povedať, že sa tento energický pán stal svojim spôsobom aj krstným otcom nového music clubu. Pán Besenyei aj pri tejto príležitosti dostal pozvanie zúčastniť sa Leteckých dní v Poprade a na najbližší ročník sa už veľmi teší. Aj to je dôkaz, že pre nový music club to bol Happy Start…

Spoločnosť Tatry mountain resorts a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Tri studničky a Ski Záhradky, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Liptovská Teplička a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica a Grandhotel Starý Smokovec. Do týchto dní investovala spoločnosť Tatry mountain resorts do uvedených stredísk vyše 70 mil. Eur a ďalších 65 miliónov má prispieť k zvýšeniu štandardu a návštevnosti našich hôr v najbližších rokoch.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné