Herečka Elizabeth Banks sa stala matkou

Herečka Elizabeth Banks sa stala matkou Americká herečka Elizabeth Banks.Foto: SITA/APBRATISLAVA 31. marca (WEBNOVINY) – Americká herečka Elizabeth Banks, známa napríklad zo seriálu 30 Rock (2006), a jej manžel Max Handelman sa stali rodičmi syna Felixa, ktorého im porodila náhradná matka.

Tridsaťsedemročná herečka to oznámila v stredu prostredníctvom svojho Twitter konta. "V mojom živote mám šťastie po profesionálnej aj osobnej stránke. Jedinou skutočnou prekážkou v mojom živote je to, že mám pokazené brucho. Po rokoch snahy o otehotnenie, pričom sme neúspešne vyskúšali rôzne metódy liečby neplodnosti, nás naša cesta priviedla k náhradnej matke. Od toho momentu sa stali dva zázraky.

Prvým bolo zoznámenie sa s našou surogátkou a jej manželom, ktorí boli veľmi slušní a štedrí. A druhým zázrakom bolo narodenie nášho synčeka, Felixa Handelmana. Felix znamená po latinsky šťastný a veselý a presne taký náš syn je. Je pre nás požehnaním," uviedla rodáčka z Pittsfieldu v štáte Massachusetts, ktorá sa so svojím manželom zoznámila v roku 1992 na vysokej škole. Zosobášili sa 5. júla 2003. Informácie zverejnila webstránka People.com.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné