Igor Timko z No Name zvykne Silvester prespať

Igor Timko z No Name zvykne Silvester prespať Spevák Igor Timko z No Name.Foto: SITA/Jano ŠperkaBRATISLAVA 31. decembra (WEBNOVINY) – Líder košickej hudobnej formácie No Name Igor Timko zvykne silvestrovskú noc prespať. Pripúšťa, že aj tento rok uprednostní spánok pred oslavou.

"Posledné dva roky som počas Silvestra zaspal. Uspal som deti a vlastne aj seba. Manželka ma desať sekúnd pred polnocou zobudila, odpočítali sme to, pripili sme si a pokračoval som v spánku,“ uviedol Igor Timko v rozhovore pre agentúru SITA. Zároveň priznal, že pred mnohými rokmi zažil aj búrlivejšie oslavy príchodu nového roka. "Ešte ako slobodný, niekedy v deväťdesiatych rokoch som prežil aj divokejší Silvester, kedy som bol už večer naozaj spoločensky unavený, no nič podobné už nechcem zažiť. V čase Facebooku už vôbec nie,“ povedal spevák.

No Name sa po vydaní DVD V rovnováhe tour už pomaly, ale isto sústreďujú na ďalší štúdiový album. Na nasledovníkovi tri roky starej nahrávky V rovnováhe (2008) by mali začať pracovať po vianočných sviatkoch, zrejme v polovici januára.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné