Liptovský Mikuláš má nových zástupcov primátora

Liptovský Mikuláš má nových zástupcov primátora Liptovský MikulášFoto: visitslovakia.comLIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 29. decembra (WEBNOVINY) – Zástupcom primátora Liptovského Mikuláša sa stali Jozef Repaský a Milan Kružliak. Ich mená dnes zverejnil primátor Alexander Slafkovský.

Jozef Repaský bol viceprimátorom v rokoch 1998 až 2006. Ako prvý viceprimátor bude mať na starosti aj rozvoj cestovného ruchu či interpelácie členov poslaneckého zboru. Bude zabezpečovať dohľad nad využívaním grantov a fondov z Európskej únie a štátnych fondov pre rozvojové potreby mesta. Milan Kružliak pracoval od roku 2007 ako námestník riaditeľa Verejnoprospešných služieb. Okrem iného sa bude venovať koordinácii práce mestských organizácií, vyhodnocovať ich efektívnosť nielen vo fungovaní, ale aj pri nákupoch. Dôležitou úlohou má byť aj centrálna koordinácia odberov energií, vodného a stočného, vrátane získavania výhodnejších cien ako doposiaľ.

"Oboch kolegov poznám už mnoho rokov, preto som si ich vybral. Verím, že spoločne dokážeme posunúť mesto o hodný kus dopredu," vysvetlil voľbu Slafkovský. "Čaká nás obdobie šetrenia a prípravy rozpočtu mesta na rok 2011," vymenoval najbližšie úlohy.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné