Mafiánsky film s Travoltom a Pescim bez réžie Cassavetesa

Mafiánsky film s Travoltom a Pescim bez réžie Cassavetesa John Travolta.Foto: SITA/APBRATISLAVA 19. apríla (WEBNOVINY) – Snímku Gotti: Three Generations nakoniec nebude režírovať Nick Cassavetes ako bolo pôvodne plánované. Päťdesiatjedenročný rodák z New Yorku musel od projektu odstúpiť, pretože v čase nakrúcania snímky bude mať iné povinnosti. Meno nového režiséra zatiaľ predstavitelia spoločnosti Fiore Films neoznámili.

Hlavnú postavu, šéfa newyorského organizovaného zločinu Johna Gottiho st., stvárni John Travolta, jeho blízkeho priateľa Angela Ruggiera si zahrá Joe Pesci. Producenti taktiež rokujú s Lindsay Lohan, ktorá by mohla stvárniť Gottiho dcéru Victoriu. Pripravovaný film bude o životnom príbehu amerického mafiána Johna Gottiho st. a vykreslí vzťah medzi otcom a synom. Gottiho, ktorý bol hlavou mafiánskej rodiny Gambinovcov, odsúdili za trestnú činnosť a jeho syn John Gotti ml. po otcovi prevzal rodinnú firmu.

Šéfovi mafiánskej rodiny sa podarilo štyrikrát uniknúť pred istou väzbou. Nakoniec ho v roku 1992 odsúdili na doživotie v americkom Marione. Gangstera obžalovali z piatich vrážd, úžerníctva, vydierania a daňových únikov. V roku 2002 zomrel na rakovinu v Springfieldskej väzenskej nemocnici. Nakrúcanie sa má začať v októbri, premiéru by mala mať snímka v roku 2012.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné