MEČIAR: Mesto pozdravíme ohňostrojom

MEČIAR: Mesto pozdravíme ohňostrojom Vladimír MečiarFoto: SITABRATISLAVA 31. decembra (WEBNOVINY) – Vladimír Mečiar s rodinou o polnoci pozdraví mesto Trenčianske Teplice ohňostrojom.

„Silvester má u nás zaužívaný rituál. Ten spočíva v tom, že rok vyhodnotím, čo bolo a čo nebolo. Potom ide príhovor, prípitok. Buď sa zabávame sami, alebo nám niekto príde pomôcť. O polnoci je tradičný ohňostroj, ktorým pozdravíme mesto. Pred ohňostrojom úderom dvanástej hodiny celá rodina vstane a spieva štátnu hymnu, nasleduje prípitok šampanským, ohňostroj a potom už zasa program podľa vlastného uváženia, kto čo chce. Niekto pozerá televízor a niekto sa ide zabaviť. Tým sa obrad Silvestra končí. Všetci si navzájom zaželáme dobré, a vnútorne kto si čo želá, to nech sa mu splní,“ povedal Mečiar v rozhovore pre agentúru SITA.

Rok 2010 hodnotí Mečiar rozporuplne. V príhovore pred rodinou bude musieť poďakovať všetkým za to, že mu pomáhali a chceli, aby bol dedo úspešný, ale nepodarilo sa. "Takže to budem musieť povedať predovšetkým k sebe. A pokiaľ ide o ostatných, tak tí najmenší majú školu, svoje záujmy, každý okrem školy má 2-3 záujmy, ktoré realizuje nejakým spôsobom. Rodičia tiež majú svoje záujmy, ktoré realizujú. No a vždy potom je taká otázka, ktorá sa vyslovuje voči tým, ktorí sú v USA a to je otázka kedy? To slovo kedy znamená, kedy sa vrátia,“ dodal Mečiar.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné