Messi je najlepším Argentínčanom s číslom 10, tvrdí Grondona

Messi je najlepším Argentínčanom s číslom 10, tvrdí Grondona Lionel MessiFoto: SITA/AP BUENOS AIRES 30. decembra (WEBNOVINY, AP) – Prezident Argentínskej futbalovej asociácie (AFA) Julio Grondona povedal, že útočník španielskeho klubu FC Barcelona Lionel Messi je najlepším argentínskym hráčom, aký kedy nosil dres s číslom 10 v národnom tíme, čím zrejme urazil bývalého reprezentanta a legendu Diega Maradonu.

Sedemdesiatdeväťročný funkcionár uviedol, že medzi najlepších Argentínčanov patria spolu s Messim aj tvorca hry Juan Román Riquelme, stredopoliar Juan Sebastián Verón a tiež spomenutý Maradona. O triedu vyššie postavil však 23-ročnú hviezdu katalánskeho veľkoklubu."Messi je najlepším hráčom s číslom 10 na národnom drese v histórii. Messi, Maradona, Riquelme a Verón sú z inej planéty," povedal Grondona pre Radio 10.

Grondonove komentáre zrejme len priliali olej do ohňa v sporoch s Maradonom. Bývalý tréner argentínskej reprezentácie sa s Grondonom súdil, pretože ho prezident AFA obvinil zo šírenia nepravdivých informácii a hovoril o jeho problémoch s alkoholom a drogami. V minulotýždňovom interview Maradona zasa povedal o Grondonovi, že je senilný a odporučil mu odbornú liečbu niekoľkokrát do roka na švajčiarskej klinike.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné