Muž lúpil s príborovým nožíkom, chcel víno a peniaze

Muž lúpil s príborovým nožíkom, chcel víno a peniaze Foto: Ilustračné foto SITA/Nina BednárikováMICHALOVCE 18. apríla (WEBNOVINY) – S príborovým nožíkom lúpil 19-ročný doposiaľ raz trestaný Michal z obce Iňačovce v Michalovskom okrese. Jeho obeťou bol o dva roky starší Štefan. Páchateľ ho najskôr udrel zozadu päsťou do krku a keď spadol na zem, ešte ho udrel do tváre. Útočník žiadal peniaze a víno.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, keď to prepadnutý muž odmietol, páchateľ mu priložil ku krku príborový nožík a z vreciek mu vybral dve eurá, cigarety a spoza pása mu vytiahol 2,5-litrovú fľašu vína. Štefan vyviazol s ľahkými zraneniami. Obvinený muž skončil v policajnej cele aj s návrhom na vzatie do väzby.

Kovový šrot prišiel ukradnúť aj s posilou – so synmi

Aj so svojimi synmi prišiel kradnúť do zberných surovín v Bolešove v okrese Ilava 39-ročný muž z Trenčína. Odniesť si chcel kovový šrot, mal však smolu, zbadal ho majiteľ. Zlodeja aj s chlapcami zadržali. Ako agentúru SITA informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička, krádežou by majiteľovi spôsobil škodu takmer 500 eur. Muža vyšetrovateľ obvinil z krádeže v štádiu pokusu. V prípade dokázania viny môže stráviť za mrežami až dva roky.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné