Na trh prichádza DVD zamerané na YOGU s Fredym Ayisim

Na trh prichádza DVD zamerané na YOGU s Fredym Ayisim BRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) – Spoločnosť Formats Pro Media, vydavateľ najúspešnejšieho slovenského DVD- Emma tajomstvo mojej línie, prichádza s ďalším bestsellerom. Prináša na trh prvé pôvodné slovenské DVD zamerané na YOGU s Fredym Ayisim .

Fredy Ayisi celý svoj doterajší život zasvätil umeniu a športu. Patrí medzi najžiadanejších tanečníkov, vydal 3 hudobné albumy a je 7-násobný majster Slovenska, 2-násobný majster Európy a 2-násobný majster sveta v karate. Yoge sa začal venovať už ako 12 ročný .

Keďže Fredy Ayisi úroveň amatér nepozná, yoga ho pohltila celého. Ako jeden z prvých u nás sa začal yoge venovať profesionálne, otvoril relaxačné centrum yogy.

Chýr o vynikajúcich hodinách yogy pritiahol do telocvične všetkých, ktorí hľadajú alternatívu k dnešnému uponáhľanému svetu.

Fredy tvrdí : “ Rodičia mi dali život, yoga zdravie“. Yoga to nie je len cvičenie, yoga je životný štýl , ktorý sa odvíja od piatich zásad – relaxácia, dýchanie, životospráva, pozitívne myslenie a meditácia.

Práve tieto zásady mi pomáhajú zvládať stres- preťaženie organizmu spôsobené rýchlym životným tempom, pretlakom negatívnych informácií a všadeprítomnou virtuálnou energiou 21. storočia, ktorá nás oberá o súkromie a vnútorný pokoj.“

Yoga sa môže stať aj vaším zásobníkom energie, radosti, šťastia, blaha….“

Na tomto DVD nájdete okno do sveta yogy .

Fredy Ayisi teda urobil ďalší počin – na DVD prináša svet yogy aj tým, ktorí by sa s yogou radi zoznámili, ale aj pre tých, ktorí už cvičia a niekedy v zhone nestihnú prísť do centra yogy.

Štruktúra DVD, vychádza zo samotných princípov yogy. Je rozdelená na 6 základných okruhov cvičenia:

1. Energia na ráno –dýchacie cvičenie – pranajáma , pri ktorom sa naučíte počúvať a ovládať svoje telo . Pomáha nabiť sa energiou do celého dna, osvieži a prebudí vás. Vyrovnáva myseľ a prináša úsmev na tvári.

2. Pozdrav Slnku – cvičenie, o ktorom sa hovorí, že ak ho zvládnete nemusíte cvičiť nič iné , pretože obsahuje 12 základných pozícií, ktoré dokonale precvičia vaše telo

3. Yoga dance – dynamické cvičenie zamerané na uvoľnenie emócii, zbavenie sa stresu a rozohriatie organizmu.

4. Pozície stability – základne pozície v stoji, ktoré rozvíjajú vaše telo a harmonizujú myseľ. Podporujú vytrvalosť, neoblomnosť a cieľavedomosť .

5. Pozície koncentrácie – základné yogové pozície v sede zamerané na zlepšenie rovnováhy a posilnenie celého tela.

6. Proti stresová relaxácia – relaxačná zostava, ktoré dokáže zharmonizovať telo a myseľ aj po najnáročnejšom pracovnom dni .

7. Koncentrácia energie – ucelená zostava, ktorá obsahuje všetky okruhy cvičenia v postupností, ktorá zjednotí telo a myseľ.

Všetky cvičenia sú pripravené v dvoch verziách so zreteľom na začiatočníkov – s podrobným vysvetľovaním ako cvičiť a koncentrovať sa, ale aj s možnosťou, pre mierne pokročilých, vysvetľovania vynechať a zamerať sa na samotné cvičenie .

Špeciálnym bonusom je CD s relaxačnou hudbou, ktoré dokáže zrelaxovať vašu myseľ, aj keď nemáte čas cvičiť . Verím, že Yoga vám pomôže získať pružné a pohyblivé telo a zároveň vám pomôže zbaviť sa stresu a naplniť myseľ pozitívnou energiou .

DVD obsahuje zaujímavý bonusový materiál – úvodný film, asány pre pokročilých.

Nové DVD Fredyho Ayisiho sa pre každého aktívneho človeka môže stať skvelým spoločníkom pri upevňovaní nielen fyzického, ale aj duševného zdravia a nachádzaní psychickej rovnováhy.

DVD FREDY AYISI: MÔJ ŽIVOT S YOGOU (spolu s priloženým relaxačným CD) vychádza už 20. apríla 2011 za vynikajúcu cenu 10,90 €.

Info o DVD nájdete na www.bontonfilm.sk.
Pridajte sa k nám aj na facebooku.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné