Národné Dni Kariéry štartujú zaujímavou súťažou

Národné Dni Kariéry štartujú zaujímavou súťažou Foto: NDK.sk BRATISLAVA 28. februára (WBN/PR) – Národné Dni Kariéry (NDK) predstavujú kvalitný pracovný veľtrh orientovaný na mladých ľudí – vysokoškolských študentov a absolventov, ktorí majú záujem zorientovať sa na trhu práce a nájsť si zamestnanie. Tento rok sa budú konať 9. a 10. marca v bratislavskej Inchebe EXPO a po prvý krát aj v Košiciach, 6. a 7. apríla, v Hoteli Centrum. Priamo na podujatí máte možnosť informovať sa o pracovných pozíciách u zástupcov slovenských i zahraničných firiem, ako aj zúčastniť sa bohatého sprievodného programu. Organizátorom podujatia je medzinárodná študentská organizácia AIESEC.

Organizátori pracovného veľtrhu pre mladých ľudí Národných Dní Kariéry si v rámci 16. ročníka pre teba pripravili zaujímavú súťaž.

Si študentom alebo absolventom vysokej školy? Máš vek 18 – 30 rokov? Si kreatívny a iniciatívny? Pošli nám svoj nápad, myšlienku na odštartovanie vlastného biznisu!

ČO PRETO MUSÍŠ UROBIŤ?
Stačí vypracovať krátky biznis plán, ktorý bude obsahovať:
• stručný popis podnikateľskej činnosti a cieľových trhov
• popis, v čom sa odlišuje tvoj produkt/služba od konkurencie a akú potrebu spotrebiteľa by si chcel uspokojiť
• základné údaje o tebe (ideálne životopis)
To všetko zašli vo formáte .zip na adresu dasa.valkova@aiesec.sk do 04.03.2011. Na vypracovaní tohto biznis plánu sa môžete podieľať celkovo až traja.

A ČO MÔŽEŠ ZA TO ZÍSKAŤ?
Najlepšie nápady budú odprezentované pred potenciálnymi investormi priamo na podujatí a na ich autorov čakajú aj zaujímavé vecné ceny.

Všetky potrebné informácie môžete nájsť na oficiálnej stránke Národných Dní Kariéry www.ndk.sk.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné