Nový rodinný program SNG – Spoločné nedele v galérii

Nový rodinný program SNG - Spoločné nedele v galérii BRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) – Spoločné nedele v galérii je program pre rodiny s deťmi od 5 rokov, do ktorého sa zapojí každý člen rodiny. Program prináša spoločné učenie sa a zdieľanie ideí v rodine a funguje ako trojhodinový celok, ktorý má svoju tému a pointu. Tá je vždy inšpirovaná konkrétnymi výstavami a expozíciami. Rodiny ich budú spoločne interpretovať pomocou tvorivých a výtvarných aktivít, sprostredkovaním zaujímavých informácií a spoločnou diskusiou. Spoločné nedele v galérii vedú skúsení lektori a galerijní pedagógovia SNG.

Spoločnú nedeľu v galérii pod názvom „Fantázia v 3D” venujeme 1. mája 2011 o 14.00 hod. hrám s perspektívou, budovaním priestoru a tvoreniu vlastnej fantazijnej stavby (inšpirované výstavou Architectura delineata et sculpta). Stretneme sa v priestoroch Esterházyho paláca na Ná. Ľ Štúra 4.

Podrobnejšie informácie a aktuálne termíny nájdete vždy na www.sng.sk a radi vám ich poskytneme aj na telefónnych číslach na Oddelení galerijnej pedagogiky SNG 02 / 20 47 62 70, 02 / 59 22 62 70


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné