Nový rok s Košičanmi na Hlavnej privíta Raši aj Šmajda

Nový rok s Košičanmi na Hlavnej privíta Raši aj Šmajda Foto: SITA/Marián PeigerKOŠICE 30. decembra (WEBNOVINY) – Osláviť Silvestra a príchod Nového roka môžu Košičania už tradične na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculata od ôsmej večer.

Mesto pripravilo program, v ktorom si na svoje prídu všetky vekové kategórie. V priebehu večera v programe vystúpia DJ Pepo, Midas, The Clear, D. S. Studio, Pavol Janák alias Michael Jackson. Hlavnými hosťami budú Marián Čekovský and Band či Miro Šmajda so skupinu Rosemaid.

Ako informoval Jozef Marko z košického magistrátu, primátor Richard Raši na pozvanie vedenia spoločnosti navštívi pred polnocou zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice a Nový rok privíta spolu s Košičanmi na Hlavnej ulici. Nebude chýbať ani tradičný novoročný ohňostroj. K dobrej nálade by mali prispieť aj predajcovia v stánkoch, ktorí môžu mať otvorené aj počas silvestrovskej noci, no nesmú ponúkať iný alkohol ako varené víno a medovinu. Po skončení programu od jednej v noci Dopravný podnik mesta Košice zabezpečil mimoriadnu dopravu verejnosti z centra na jednotlivé sídliská.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné