O Jendriška je záujem v gréckom Panathinaikose Atény

O Jendriška je záujem v gréckom Panathinaikose Atény Erik JendrišekFoto: SITA/Nina Bednáriková ATÉNY 28. decembra (WEBNOVINY) – Do zoznamu záujemcov o služby slovenského futbalového reprezentanta pôsobiaceho v nemeckom bundesligovom Schalke 04 Erika Jendriška najnovšie pribudol ďalší tím. Podľa zistení agentúry SITA ide o grécky klub Panathinaikos Atény, ktorý by chcel 24-ročného ľavonohého krídelníka získať do svojich radov na polročné hosťovanie s opciou na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Účastník MS 2010 Jendrišek prišiel do kádra gelsenkirchenského tímu v lete tohto roka z konkurenčného 1. FC Kaiserslautern, po angažovaní Huntelaara s Raúlom Gonzálezom však prišiel o možnosť figurovať v zostave a na jeseň sa preto objavil len v troch bundesligových dueloch. O angažovanie rýchlonohého zakončovateľ schopného nastupovať na hrote aj na ľavej strane stredu poľa sa zaujímajú tiež viaceré nemecké mužstvá vrátane FC St. Pauli, Arminie Bielefeld či Borussie Mönchengladbach.

Pravdepodobnosť Jendriškovho zimného odchodu na polročné hosťovanie nedávno naznačil aj hlavný kouč Schalke Felix Magath. "Predpokladám, že Erik od nás odíde. Chcem rešpektovať jeho želanie a navyše viem, že je o neho dostatok záujemcov," povedal 57-ročný kouč na adresu slovenského útočníka.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné