Ohlasy médií – Konečne dánske víťazstvo

Ohlasy médií - Konečne dánske víťazstvo Slovenský futbalista Juraj Piroska počas priateľského zápasu proti reprezentácií Dánska. Trnava, 29. marec 2011. Foto: SITA/APKODAŇ 30. marca (WEBNOVINY) – Ohlasy dánskych médií po prípravnom medzištátnom futbalovom stretnutí Slovensko – Dánsko (1:2), ktoré sa hralo v utorok v Trnave:

Jyllands Posten: "Po víťazstve na Slovensku sa zdá, že tréner Morten Olsen vyriešil jeden vleklý problém – ľavého zadáka. Na tomto poste sa dobre uviedol Simon Poulsen. Mohol by byť vhodnou alternatívou do budúcnosti."

Ekstra Bladet: "Tretíkrát v rade stratil dánsky národný tím vedenie 1:0. S Anglickom z toho bola prehra 1:2, proti Nórsku remíza 1:1 a na Slovensku konečne víťazstvo 2:1. Bol to zápas, ktorý priniesol veľa otázok, ale už aj niekoľko odpovedí."

Sporten.dk: "Morten Olsen konečne priviedol svoje mužstvo k víťazstvu. V sobotu v Nórsku síce stratil dôležité kvalifikačné body, ale na Slovensku ukázal, že jeho tím má budúcnosť."

Politiken: "Národné mužstvo ukázalo na Slovensku dobrý záver a prvýkrát v roku 2011 zvíťazilo."

Copenhagen List: "Z posledných štyroch zápasov konečne prvé víťazstvo. Dánski futbalisti dokázali zdolať lídra kvalifikačnej B-skupiny ME 2012 aj bez niektorých silných hráčov základnej zostavy. Brankár Thomas Sörensen sa zranil v Osle a trénerovi Mortenovi Olsenovi neboli k dispozícii ani strední obrancovia Daniel Agger a Simon Kjaer."

UEFA.com: "Stredopoliar Bröndby IF Michael Krohn-Dehli skóroval v Trnave 18 minút pred koncom a zabezpečil Dánom prvé víťazstvo v roku 2011."


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné