Orange: Roamingové esemesky so zľavou vyše 80 percent

Orange:  Roamingové esemesky so zľavou vyše 80 percent Foto: www.syncsmsservices.com

BRATISLAVA 31. januára (WEBNOVINY) – Mobilný operátor Orange ponúka zvýhodnené ceny sms v troch variantoch – SMS Európa +, SMS Európa biznis a SMS Svet biznis. Kto často cestuje do zahraničia, nezískava ich aktiváciou len výraznú zľavu, ale aj cestovné poistenie. Konkrétna ponuka (s ročnou viazanosťou) vyzerá takto:

SMS Európa + za mesačný poplatok 2,90 € umožňuje posielať sms správy z Európskej únie a vybraných dovolenkových destinácií za 9 centov za správu s bonusom celoročného cestovného poistenia súkromných ciest v týchto krajinách, s krytím do výšky 40 000 €.

SMS Európa biznis umožňuje zasielanie sms za cenu 9 centov v roamingu v krajinách EU a celého Stredomoria za mesačný poplatok 4,90 €. So zvýhodnenými SMS ponúka Orange v týchto krajinách aj celoročné cestovné poistenie súkromných a služobných ciest s krytím do výšky 50 000 €.

SMS Svet biznis je určený pre biznis zákazníkov a náročnejších cestovateľov, ktorí za mesačný poplatok 8,90 € môžu posielať sms takmer z celého sveta tiež za 9 centov a navyše získajú celoročné cestovné poistenie súkromných a pracovných ciest na celom svete s krytím do výšky 60 000 €.

Pre aktiváciu jednotlivých programov stačí poslať sms v tvare ANO na číslo 612 ( Európa +), 613 (Európa biznis) alebo 614 (Svet biznis).


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné