Playmate Eva Cifrová sa stane súčasťou svetového športu

Playmate Eva Cifrová sa stane súčasťou svetového športu Eva Cifrová sa rozhodla podporiť slovenských reprezentantov hokejbaluFoto: Ľubomír Hugo
Svetovú hokejbalovú špičku čaká o pár mesiacov horúce leto a to hneď z dvoch dôvodov. Prvým budú boje o svetovú hokejbalovú trofej a tým druhým prítomnosť jednej z najsexi žien Slovenska – Evy Cifrovej na tomto turnaji. Stala sa totiž tvárou blížiacich sa majstrovstiev sveta v hokejbale, ktoré sa budú rovnako ako majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji konať na Slovensku.

Známa playmate sa podieľala aj na výbere súťažiacich na Miss HockeyFoto: Ľubomír HugoCifrová je známa svojím kladným vzťahom k športu a na ponuku stať sa tvárou svetového šampionátu v hokejbale s radosťou prikývla. „Sama sa športu aktívne venujem. Hokejbal je podľa mňa výborná cesta, ako sa udržať vo forme,“ povedala Cifrová, ktorá sa zároveň podieľala aj na výbere finálovej zostavy dievčat na sprievodnú aktivitu majstrovstiev, súťaž Miss Hockey.

Práve spojenie ženskej krásy a hokejbalu je podľa šéfa Slovenskej hokejbalovej únie dobrou cestou na lepšie spropagovanie tohto športu u nás. „Sme radi, že Eva Cifrová svojím zjavom podporila Majstrovstvá sveta v hokejbale. Krásne ženy a vrcholový šport jednoznačne patria k sebe,“ nešetril chválou prezident únie Jaroslav Melišek. Súboje o najprestížnejšiu hokejbalovú trofej sveta sa začnú v druhej polovici júna na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Portál Webnoviny.sk informoval Jozef Mikláš z Access Production


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné