POHODA: Festival obohatí vystúpenie hudobníčky Jesse Evans

POHODA: Festival obohatí vystúpenie hudobníčky Jesse Evans Jessie EvansFoto: sompedia.comBRATISLAVA 31. januára (WEBNOVINY) – Na multikultúrnom festivale Pohoda sa tento rok predstaví aj Američanka Jessie Evans, ktorá pôsobí v nemeckom Berlíne. Hudobníčka figurovala vo viacerých projektoch, pričom najznámejším bola zrejme post-punková skupina The Vanishing. Muzikantka sa na trenčianskom letisku ukáže po boku bubeníka Tobyho Dammita, ktorý v minulosti vystupoval s Iggym Popom. Evans okrem spievania zvláda i tanec a hru na saxofón, čo predvedie i na Pohode.

Festival Pohoda sa uskutoční 7. až 9. júla 2011 na trenčianskom letisku. Predpredaj vstupeniek sa začal 1. októbra 2010. Permanentka na tradičné kultúrne podujatie stojí v súčasnosti až do 14. marca 59 eur. Od 15. marca do 6. júla bude trojdňový lístok o 10 eur drahší. Organizátori potvrdili účasť už viac ako desiatky interpretov, okrem iných aj Portishead, Junip, Tonyho Allena alebo Public Image Ltd. Vlani Pohodu navštívilo takmer 30 000 ľudí, z toho približne dve tretiny platiacich.

Zoznam potvrdených účinkujúcich 15. ročníka festivalu Pohoda (7. – 9. júla 2011):
Portishead, Public Image Ltd, Tony Allen, José González a Junip, The Marković Orkestar Vs. Fanfare Ciocarlia, Molotov, We Have Band, Staff Benda Bilili, Florrie, Vladimír Mišík a ETC, Marie Fisker, Prago Union, Dva, Ofrin, Las Balkanieras, Dominique Young Unique, Get the Blessing, Dan Bárta a Illustratosphere, Jesse Evans.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné