Predaje AAA AUTO vzrástli v prvom štvrťroku o 60 %

Predaje AAA AUTO vzrástli v prvom štvrťroku o 60 % BRATISLAVA 31. marca (WBN/PR) –

Vážení čitatelia,

týmto by naša spoločnosť AAA AUTO chcela poďakovať všetkým svojim zákazníkom za dôveru, ktorú jej prejavujú už celých 7 rokov pôsobenia firmy na slovenskom trhu. Za túto dobu sme predali viac ako 76 000 automobilov, postupne sme sa s našimi pobočkami dostali do takmer všetkých slovenských regiónov a získali tak pevnú pozíciu na trhu. Aj v tomto roku sú nám zákazníci naklonení a mesačne nájde svoje vozidlo až tisícka nových majiteľov, čo predstavuje viac ako 60 %-ný nárast oproti minulému roku.

Úspech našej spoločnosti je založený na nasledujúcich pilieroch:
– všetky autá v ponuke vlastníme
– najväčšia ponuka áut na trhu v počte necelých 2 000
– najširšia sieť 8 pobočiek + mobilné formy predaja a výkupu
– preverený kontrolný systém 107 bodov pri výkupe vozidiel

A škála benefitov, predovšetkým:
– doživotná záruka na legálny pôvod vozidla
– 12-mesačná garancia na mechanický stav vozidla
– garancia, že ponúkané vozidlá neboli zaplavené, nie sú predmetom exekúcie alebo na nich neviazne nesplatená DPH

Celý systém ponúkaných automobilov aj súvisiacich služieb je samozrejme závislý od kvalifikovaného prístupu nášho personálu, ktorý musí dbať na firemný profesionálny a etický kódex. Naším hlavným mottom je „Spokojnosť zákazníka“, ktorá je nadradená všetkému ďalšiemu a systematicky pracujeme na tom, aby naši pracovníci boli v tomto duchu pravidelne školení a dané pravidlá dodržiavali. Preto vám ponúkam, aby ste ma v prípade prípadných nezrovnalostí kontaktovali priamo na mojej e-mailovej adrese denny@aaaauto.cz a ja vám zaručujem, že každej zaslanej žiadosti, otázke alebo podnetu sa budem osobne venovať.

Pevne verím, že ak len od začiatku tohto roka sme získali viac ako 6 tisíc spokojných zákazníkov a cez 150 000 zákazníkov za celých 7 rokov na trhu, bude sa nám tak dariť aj naďalej a je mojím osobným záväzkom pre to urobiť maximum. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás základným kľúčom k úspechu. Robíme všetko pre to, aby boli s našimi službami spokojní. Príďte sa o tom kedykoľvek osobne presvedčiť na naše pobočky. U nás sú dvere otvorené všetkým.

Anthony James Denny
Generálny riaditeľ AAA AUTO


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné