Predajné miesta Kia Motors v novom originálnom štýle

Predajné miesta Kia Motors v novom originálnom štýle BRATISLAVA 30. marca (WBN/PR) – Ruka v ruke s radikálnou zmenou dizajnu nových modelov spoločnosti Kia Motors prichádza aj úplné nové ponímanie architektúry a ďalších prvkov identifikácie autorizovaných predajných miest. Prvou lastovičkou v novom kabáte je spoločnosť Kia Bratislava na Tuhovskej ulici. Ide o ojedinelý projekt nielen v rámci Slovenska, ale aj celej Európy, pretože je to zatiaľ jediné ukážkové predajné miesto v Európe. Do konca roka 2013 by mala prejsť modernizáciou celá dílerská sieť značky Kia Motors na Slovensku. Na financovaní projektu pre Kia Bratislava participovali tri strany – centrála Kia Motor Corporations, Kia Motors Sales Slovensko ako autorizovaný importér a dealer Kia Bratislava.

Návrh špecialistov spoločnosti Kia Motors na prestavbu dealerstiev vychádza z moderného urbanistického štýlu a jednoduchých línií. Nová spoločná identifikačná línia Kia Motors obsahuje okrem architektonického návrhu prestavby samotnej budovy v štýle „Červenej kocky“ aj niekoľko základných exteriérových prvkov – ako napr. nové riešenia pre fasádny nápis, pylón s identifikačnými znakmi, vstup do interiéru a architektúru recepcie vrátane steny s logom spoločnosti. Prestavba interiéru sa týka nielen nábytku – stolov, stoličiek a kompletného moderného vybavenia v odpočinkovom kútiku pre zákazníkov, ale aj ďalších prvkov, ako sú stojany na cenníky a na katalógy, označenie servisu, označenie pracovných miest, multifunkčná interiérová stena do servisu a priestorová stena pre príslušenstvo.

Spoločnosť Kia Bratislava bola prvým autorizovaným predajcom značky Kia, ktorá začala stavať samostatné predajné miesto už v roku 2003 a to podľa vtedajších platných štandardov Kia Motors. Priestor v období rokov 2003 – 2005 slúžil aj ako sídlo súkromnej importérskej spoločnosti. Keďže v hlavnom meste by rozhodne mal stáť modelový projekt predajného miesta a ostatných služieb zákazníkom, padlo rozhodnutie prestavať práve túto spoločnosť na ukážkové predajné miesto s dobrou viditeľnosťou na hlavnom cestnom ťahu pri vstupe do Bratislavy. Nakoľko modernú výrobnú prevádzku Kia Motors v Tepličke nad Váhom, jedinú v Európe, navštívia ročne tisíce návštevníkov, či už z radov manažmentu, zástupcov dealerov z celej Európy a ich VIP klientov, zároveň vznikol zaujímavý synergický efekt prepojenia medzi výrobou a predajom. Ten významne posilňuje pozitívne vnímanie značky Kia na Slovensku – ako miesta, kde sa štýlové a moderné autá nielen vyrábajú, ale aj predajné a popredajné služby sú na vysokej úrovni, zodpovedajúcej európskemu štandardu.

Informácie o spoločnosti Kia Motors Sales Slovensko
Spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko, s.r.o., je výhradným distribútorom automobilov značky Kia na Slovensku, kde pôsobí od októbra roku 2005. Kia Motors zaznamenala za prvý polrok 2010 predaj 1881 osobných vozidiel, čo predstavuje 6,79 % podiel na slovenskom trhu a zatiaľ 3. miesto podľa hodnotenia vozidiel M1 najpredávanejších značiek na slovenskom trhu. Kia Motors Sales Slovensko, s.r.o. je Platinovým partnerom Slovenskej futbalovej reprezentácie.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné