Predseda KSK zaštíti hokejové mestečko v amfiteátri

Predseda KSK zaštíti hokejové mestečko v amfiteátri Predseda Košického samosprávneho kraja a viceprezident hokejového klubu HC Košice Zdenko TrebuľaFoto: SITA KOŠICE 18. apríla (WEBNOVINY) – Predseda Košického samosprávneho kraja a viceprezident hokejového klubu HC Košice Zdenko Trebuľa prijal záštitu nad Hokejovým mestečkom Košice – Sever 2011. O projekte Trebuľa rokoval so starostom mestskej časti Sever Mariánom Gajom.

V areáli Hokejového mestečka Košice – Sever 2011 sa fanúšikovia hokeja môžu stretnúť so zaujímavými osobnosťami z oblasti kultúry, športu, politiky, ale aj biznisu. Medzi osobnosťami, ktoré prijali pozvanie starostu Mariána Gaja, je aj Zdenko Trebuľa. „Som rád, že prijal moje pozvanie a zobral záštitu nad týmto projektom. Minulý týždeň sme o projekte spolu rokovali a moje potešenie je o to väčšie, že pán Trebuľa je s hokejom priamo spätý,“ povedal starosta Gaj.

Vstup na hokejové zápasy v amfiteátri bude zdarma, no aj napriek tomu zriadili organizátori VIP zónu. „Ide o najlepšie miesta s najlepším výhľadom na obrazovku. Dnes registrujeme viac ako 300 záujemcov, ktorých pozval náš starosta,“ povedala o VIP zóne manažérka projektu Veronika Luczy. Majiteľmi vstupeniek do tejto zóny budú aj partneri projektu, známe osobnosti Košíc a víťazi súťaží na Facebooku.

Brány Hokejového mestečka Košice – Sever 2011 otvoria organizátori v piatok 29. apríla 2011 o 12.00 h, vstup je pre každého záujemcu zdarma. V amfiteátri je zakázané piť tvrdý alkohol a víno. Každého, kto poruší tento zákaz, z areálu vyhostia.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné