Rihanna má tajných súrodencov

Rihanna má tajných súrodencov Populárna speváčka Rihanna.Foto: SITA/APBRATISLAVA 17. apríla (WEBNOVINY) – Rodina speváčky Rihanny odhalila svoje tajomstvo, keď priznala, že popová hviezda má troch starších súrodencov pochádzajúcich z minulosti jej otca Ronalda. Rihanna, vlastným menom Robyn Rihanna Fenty, má okrem nich dvoch vlastných mladších bratov.

Otec speváčky teraz prezradil, že je už tetou, pričom všetky jeho tri najstaršie deti má s inou matkou.

Najstaršou nevlastnou sestrou Rihanny je 32-ročná Kandy, s ktorou sa speváčka stretla až keď mala 15 rokov. Kandy, ktorá pracuje v lekárni v karibskom štáte Barbados, kde sa Rihanna narodila, tvrdí, že jej dcéry 14-ročná Brandy a 11-ročná Crystal sú na svoju tetu veľmi pyšné.

Pre britský denník The Sun uviedla: "Moje dievčatá ju považovali za veľmi zábavnú a teraz, samozrejme, milujú fakt, že ich teta je jednou z najznámejších speváčok na svete. Milujú jej hudbu a vždy si z plného hrdla spievajú jej piesne." Rihannin otec doplnil, že speváčka má ešte 30-ročnú sestru Samanthu a 27-ročného brata Jamieho. Informáciu zverejnila webová stránka aceshowbiz.com.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné