Shakira potvrdila vzťah s futbalistom Gerardom Piquém

Shakira potvrdila vzťah s futbalistom Gerardom Piquém Famózna speváčka ShakiraFoto: SITA/APBRATISLAVA 30. marca (WEBNOVINY) – Kolumbijská popová speváčka Shakira v utorok potvrdila vzťah so španielskym futbalistom Gerardom Piquém.

Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter publikovala odkaz "Les presento a mi sol" (v preklade Predstavujem Vám moje slniečko), ku ktorému pridala fotografiu zaľúbeného páru.

Tridsaťštyriročná speváčka a 24-ročný obranca FC Barcelona sa stali témou viacerých bulvárnych médií v januári, keď sa Shakira po 11 rokoch rozišla s Argentínčanom Antoniom de la Rúa. Informácie, že hviezda so športovcom randí, sa však začali objavovať už po minuloročných majstrovstvách sveta vo futbale v Juhoafrickej republike.

Obaja sa však neustále vyhýbali otázkam súvisiacim s ich osobným životom a tak boli informácie o tom, že tvoria pár, len v rovine dohadov. V nedeľu 20. februára sa ale fotografom podarilo po prvý raz zhotoviť fotografiu, na ktorej sa držia za ruky a tak bolo formálne potvrdenie ich vzťahu už len otázkou času.

Dvojnásobná držiteľka hudobnej ceny Grammy naspievala vlani anglickú aj španielsku verziu oficiálnej piesne MS vo futbale s názvom Waka Waka (This Time for Africa/Esto es África). Piqué, ktorý sa narodil presne desať rokov po kolumbijskej speváčke, bol jedným z hráčov, ktorí sa objavili vo videoklipe k tejto skladbe.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné