Singlový rebríček dobyl Bruno Mars

Singlový rebríček dobyl Bruno Mars Bruno MarsFoto: SITA/APBRATISLAVA 30. decembra (WEBNOVINY) – Na prvé miesto v americkom singlovom rebríčku Billboard Hot 100 sa dostal hudobník Bruno Mars so skladbou Grenade. Dvadsaťpäťročný rodák z Havajských ostrovov sa tak stal prvým mužským interpretom po 13 rokoch, ktorého prvé dva single v kariére sa dostali na vrchol tejto hitparády.

Naposledy sa to podarilo v roku 2007 rapperovi Diddymu, vtedy známemu pod menom Puff Daddy. Mars zároveň aj uzatvára prvú desiatku so svojím prvým singlom Just The Way You Are. Na druhú priečku klesla minulotýždňová jednotka Firework speváčky Katy Perry, na tretie miesto sa z päťky posunula Kesha a jej skladba We R Who We R, ktorá vytlačila Rihannu s Drakeom a ich spoločnú pieseň What’s My Name?.

Tá sa momentálne nachádza na štvrtom mieste. Prvú päťku uzatvára Pink so skladbou Raise Your Glass, ktorej patrila minulý týždeň štvrtá priečka. Do Top 10 sa tentoraz nedostala žiadna novinka, sú v nej však tri skladby, ktoré v nej minulý týždeň chýbali – Black and Yellow rappera Wiz Khalifu na šiestom mieste, Tonight (I’m Lovin’ You) speváka Enriqueho Iglesiasa s hosťujúcimi Ludacrisom a DJ-om Frankom E na siedmej priečke a Bottoms Up Trey Songza a Nicki Minaj na ôsmom mieste. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.billboard.com.

Americký singlový rebríček Billboard Hot 100 (20. decembra 2010 – 26. decembra 2010):
1. Bruno Mars – Grenade
2. Katy Perry – Firework
3. Kesha – We R Who We R
4. Rihanna featuring Drake – What’s My Name?
5. Pink – Raise Your Glass
6. Wiz Khalifa – Black and Yellow
7. Enrique Iglesias featuring Ludacris & DJ Frank E – Tonight (I’m Lovin’ You)
8. Trey Songz featuring Nicki Minaj – Bottoms Up
9. Black Eyed Peas – The Time (Dirty Bit)
10. Bruno Mars – Just The Way You Are


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné