Spoločnosť ŠKODA hostila viac než 75 000 návštevníkov

Spoločnosť ŠKODA hostila viac než 75 000 návštevníkov BRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) – Nával vládol pri Dni otvorených dverí v automobilke ŠKODA v Mladej Boleslavi: hlavný výrobný závod českej automobilky dňa 16. apríla 2011 navštívilo viac ako 75 000 návštevníkov z blízkeho i ďalekého okolia. Pri príležitosti 20. výročia spojenia s koncernom Volkswagen otvoril podnik svoje brány verejnosti prvýkrát po šiestich rokoch. Návštevníkom bol popri pohľade do zákulisia výroby automobilov ponúknutý aj atraktívny sprievodný program pre malých i veľkých divákov. Najmä deti, ktoré sa dostavili v hojnom počte, boli akčným a zábavným programom nadšené. V mene spoločnosti ŠKODA hostí privítali predseda predstavenstva Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland, člen predstavenstva za oblasť personalistiky Bohdan Wojnar a predseda podnikovej rady odborov Jaroslav Povšík.

„Zažili sme skutočný nával návštevníkov. Obrovský záujem o náš podnik nás veľmi teší. Ukazuje, koľko priateľov a priaznivcov značka má v Českej republike. Naši zákazníci a fanúšikovia urobili z automobilky ŠKODA v posledných rokoch to, čím je dnes: moderný, dynamický a na medzinárodnom poli úspešný podnik. Za to sme im chceli dnes poďakovať týmto spôsobom. Práve 20. výročie spojenia s koncernom Volkswagen je na to ako stvorené,“ zdôraznil šéf spoločnosti ŠKODA Winfried Vahland.

Bohdan Wojnar, člen predstavenstva za oblasť personalistiky, ho doplnil: „Pre ŠKODU a pre všetkých hostí to bol fantastický deň. Mimoriadna vďaka patrí našim viac ako 700 kolegyniam a kolegom, ktorí dobrovoľne venovali mnoho hodín zo svojho voľného času príprave tohto dňa. Svojou angažovanosťou opäť preukázali mimoriadneho škodováckého ducha. Chceli by sme tiež srdečne poďakovať predstaviteľom miest Mladá Boleslav a Kosmonosy, bez ktorých spoluúčasti a aktívnej spolupráce by akcia v takejto podobe nemohla prebehnúť.“ Návštevníci mohli v oboch mestách bezplatne využívať verejné parkoviská i mestskú hromadnú dopravu.

Hostí očakával prvotriedny sprievodný program. Najväčším lákadlom bolo vystúpenie ABBA THE SHOW v sprievode Londýnskej národnej filharmónie. Úspech mal ale napríklad aj miestny detský zbor „Dalovické sluníčko“. Publikum nadchli ďalšie známe české hudobné veličiny ako Chinaski, MIG 21, DJ Lucca, En. Dru, Monkey Business alebo Peneři strýčka Homeboye.

Pre malých hostí, ktorí predstavovali približne tretinu všetkých návštevníkov, rezervovala ŠKODA polovicu najväčšej prístupnej výrobnej haly v závode. V detskom tematickom parku si deti užili početné atrakcie, medzi ktorými nechýbalo bábkové divadlo alebo živý maskot Škodováček, ktorý deťom rozdával sladkosti. Rodičia s malými deťmi našli zázemie v kútiku pre dojčiace matky a batoľatá.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné