TIPOS podal návrh na reštrukturalizáciu

TIPOS podal návrh na reštrukturalizáciu BRATISLAVA 31. marca (WBN/PR) – TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. podal na Okresný súd Bratislava I. návrh na povolenie reštrukturalizácie spoločnosti.

Predstavenstvo spoločnosti rozhodlo o podaní návrhu, aby ochránilo TIPOS pred veriteľmi v súvislosti s prebiehajúcimi súdnymi spormi. V súčasnosti TIPOS čaká na rozhodnutie okresného súdu.

„Vedenie spoločnosti chce týmto krokom ochrániť jej majetok, posilniť jej stabilitu, zabezpečiť kontinuitu jej činnosti, obchodných vzťahov s partnermi a tipujúcej verejnosti umožniť plynulé a nerušené podávanie stávok a plne garantovať vyplácanie výhier,“ povedal Rastislav Čépe hovorca spoločnosti TIPOS.

V apríli TIPOS spúšťa novú reklamnú kampaň na hru Euromilióny. V nej je aktuálny jackpot viac ako 7 miliónov eur. „Aj v hre LOTO sme len nedávno vyplatili šťastným výhercom Jackpot v hodnote takmer 1,8 milióna eur,“ povedal hovorca. TIPOS neočakáva problémy s vyplácaním výhier.

Obchodná spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. vznikla zápisom do obchodného registra dňa 28. januára 1993. Predmetom činnosti spoločnosti je predovšetkým prevádzkovanie štátnej lotérie, a to: číselných lotérií, hazardných hier prevádzkovaných prostredníctvom internetu a špeciálneho binga. Slovenská republika zastúpená Ministerstvom financií Slovenskej republiky je jediným akcionárom spoločnosti TIPOS.

Rastislav Čépe – hovorca spoločnosti TIPOS


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné