Tréner Chelsea Ancelotti: Sme späť v boji o ligový titul

Tréner Chelsea Ancelotti: Sme späť v boji o ligový titul Carlo AncelottiFoto: SITA/AP LONDÝN 30. decembra (WEBNOVINY, AFP) – Futbalisti anglického klubu FC Chelsea prerušili sériu šiestich zápasov bez plného bodového zisku v domácej ligovej súťaži stredajším víťazstvom nad Boltonom (1:0). Jediný gól stretnutia zaznamenal francúzsky reprezentačný krídelník Florent Malouda. Zverenci Carla Ancelottiho sa dostali na štvrtú priečku v tabuľke Premier League 2010/2011, keď za vedúcim Manchestrom United zaostávajú o štyri body.

"Táto sezóna je extrémne nebezpečná. Každý tím dokáže potrápiť aj veľkého favorita. Premier League je veľmi vyrovnaná súťaž, ešte nie je o ničom rozhodnuté. Pre nás je dôležité, aby sme nadviazali na víťazstvo s Boltonom a pokračovali v získavaní bodov. Verím, že sme sa vrátili späť do bitky o ligový titul," nechal sa počuť taliansky kouč mužstva zo Stamford Bridge Ancelotti a pokračoval: "Zrejme najdôležitejšou vecou je, že tento triumf zmení atmosféru v našej šatni. Verím, že sa vrátime na víťaznú vlnu zo začiatku sezóny."

Pre londýnsky klub bol stredajší duel posledným v tomto kalendárnom roku, v ktorom Chelsea prvýkrát v histórii získala double (ligový titul i FA Cup). "Tento fantastický rok sme ukončili víťazstvom. Budeme naň ešte dlho spomínať a ja osobne dúfam, že ten ďalší bude rovnako úspešný," zhodnotil na záver Carlo Ancelotti.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné