Úvery na bývanie s úrokovou sadzbou zníženou až o 1 % ročne

Úvery na bývanie s úrokovou sadzbou zníženou až o 1 % ročne Foto: navada.netBRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) – Dexia banka ponúka od 15. apríla úvery na bývanie s úrokovou sadzbou zníženou až o 1 percento ročne. Okrem toho klienti získajú 50-percentnú zľavu z poplatku za poskytnutie úveru.

„Čoraz viac ľudí si plánuje pomocou hypoúveru zabezpečiť bývanie. Aj napriek zvýšeniu základnej sadzby Európskej centrálnej banky sú podmienky pre záujemcov o úver na bývanie priaznivé“, uviedla Andrea Chadimová, vedúca oddelenia riadenia produktov a cenotvorby. Dexia banka ponúka okrem výhodných úrokových sadzieb a zľavy z poplatku za poskytnutie úveru aj možnosť získať úver bez znaleckého posudku a bez dokladovania príjmu.

Klienti, ktorí už úver na bývanie majú, si svoje mesačné splátky môžu znížiť prefinancovaním svojho starého úveru novým úverom od Dexia banky s výhodnou úrokovou sadzbou. „Už aj malé zníženie splátky urobí na konci viazanosti úveru výrazný rozdiel“, dodala Chadimová. Znížená úroková sadzba platí pre aktívnych klientov Dexia banky, ktorí majú v banke otvorený osobný účet, využívajú platobnú kartu, realizujú aspoň 2 debetné transakcie mesačne a na účet im bude pripísaných minimálne 200 EUR mesačne. Výhodné podmienky môžu využiť aj noví aktívni klienti, ktorí splnia uvedené podmienky.

Úrok znížený až o 3 percentá, či možnosť mimoriadnych splátok kedykoľvek bez poplatku počas prvých piatich rokov, môžu získať klienti s nárokom na štátny príspevok pre mladých.

Podrobnejšie informácie o úveroch na bývanie nájdete na stránke www.dexia.sk.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné