Za časť mediálnych webov budeme od 2. mája platiť

Za časť mediálnych webov budeme od 2. mája platiť Ilustračné foto SITABRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) – Časť slovenských mediálnych webov bude mať od začiatku mája spoplatnené niektoré obsahy. V rámci siete prémiového obsahu Piano bude od 2. mája platených 34 služieb z deviatich slovenských webov: SME, Hospodárske noviny, Pravda, JOJ, .týždeň, Medialne.sk, Šport, PC Revue, MeToo.sk. Svojich užívateľov o tom už informovali. Dnes sa totiž začala skúšobná prevádzka systému a na stránkach zapojených médií sa objavil odkaz na registráciu do systému Piano.

Z informácií o službe zverejnených na webstránke Piano – http://www.pianomedia.sk ďalej vyplýva, že tí, čo sa zaregistrujú vopred, budú mať prvý týždeň, od 2. do 8. mája, prístup zdarma. Za prístup do platených rubrík sa pritom bude platiť 2,90 eura za mesiac alebo 29 eur za rok. Týždenné predplatné je 0,9 eura. Za platbu dostane užívateľ heslo, s ktorým sa môže prihlásiť na viacerých počítačoch. Peniaze užívateľa služby sa rozdelia len medzi tie weby, ktoré skutočne navštevuje.

Medzi inými spravodajský portál Pravda.sk spoplatní dve sekcie – nazory.pravda.sk a debata.pravda.sk. SME.sk od druhého mája spoplatní približne tri percentá obsahu a niektoré nadštandardné funkcie webu, medzi inými aj komentáre. Komentáre a ďalšie služby budú platené rovnako i na webe Hospodárskych novín. Mediálne.sk napríklad bude mať platený prístup k všetkým článkom.


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné