Zbierka Amway Corporation pre Japonsko je už 2,5 mil.USD

Zbierka Amway Corporation pre Japonsko je už 2,5 mil.USD BRATISLAVA 30. marca (WBN/PR) – Amway Corporation ako globálna firma s významnou pobočkou v Japonsku zhromažďuje finančné prostriedky na pomoc obetiam zemetrasenia a vlny tsunami.

Prezident Amway Corp. Doug DeVos osobne navštívil Japonsko, kde sa v Tokiu stretol so zamestnancami a vlastníkmi podnikania Amway.
Prezident Amway Japan John Parker navštívil prírodnou katastrofou zničené mesto Sendai. Aj on sa stretol s vlastníkmi podnikania, ktorí priamo pôsobia v tejto postihnutej oblasti.

Spoločnosť Amway vyhlásila celosvetovú zbierku medzi svojimi zamestnancami a vlastníkmi podnikania Amway a zároveň sľúbila zdvojnásobiť čiastku, ktorá sa takto nazhromaždí do 31.3.2011. Tieto prostriedky dostane Červený kríž na pomoc obetiam.

V Európe zatiaľ vyniesla táto zbierka, do ktorej sa zapojili i zamestnanci a vlastníci podnikania Amway Slovensko, celkom 106 000 USD a stále pribúdajú nové príspevky.

Amway je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti priameho predaja. Spoločnosť bola založená v Michigane v USA v roku 1959. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta. Celosvetovo s ňou v súčasnosti spolupracuje viac ako 3 mil. vlastníkov podnikania Amway. V súčasnosti ponúka spotrebiteľom viac než 450 položiek, ktoré zahŕňajú výrobky kozmetiky značky ARTISTRY™, výživové doplnky značky NUTRILITE™, výrobky starostlivosti o telo (Satinique™, Glister™, Hymm™, Tolsom™M ) a starostlivosti o domácnosť (L.O.C.™ a SA8™).

Ďalšie informácie na: www.amway.com, www.amway.sk


Pridat.euRSS komentárov

K článku nie je žiadny komentár

Pridanie komentára

* tieto polia sú povinné